Jonny: CO NEPOZNAS NOVOPLAN? DNES NA L 11 KACICE A K2S.VOZOVNA KRASNANY MA NEDOSTATOK ELIN. ?
To, ze autobus meska, bohuzial na 99% nie je vina jeho vodica, ale toho, ze je blokovany a zdrziavany milionmi auticiek, ktore sa tlacia v tych istych zapchach, ako ten chudak vodic autobusu. Tak prosim, klud
Max