Proc nema 209 zastavku Trencianska smerem do centra? Zrovna dnes by se mi hodila. ☺ Ještě by mě zajímalo, ze kterého českého města má DPB trolejbus 6614 - je plný českých nápisů (znamení k ŘIDIČI atd.)
. Vyzerá to tak že sa s tými staro novými ikacmi v Petržalke roztrhlo vrece. Už sa na ne teším
...