Reply on: Ámos Keynes #35094:
ked si k tomu ale zaratas ako tu uz niekto spominal, ze autom mu cesta trva neaku stvrthodinu a MHDckou hodinu a stvrt, tak to mas za den 2 hodiny, za mesiac to je priblizne 40 hodin, nech dotycny zarobi za hodinu 100 Sk (aby sa dobre pocitalo), tak to je za mesiac 4000Sk a za rok 48000 Sk. Takze ak by dany clovek stravil ten cas miesto v MHD v praci navyse, zarobil by o 48tisic rocne viacej (a aj stat by mal z neho vacsiu radost lebo odvody a dane z neho by boli tiez vyssie).Demagogia ? mozno, ale rovnako ako mnoho ineho co sa tu prezentuje...
Ked tam cesta nebude, tak tam nebude moct chodit
Vrtacik