Reply on: si #35097:
To, že ideš v buse 1,25 hodiny a v aute 0,25 hodiny, neznamená, že ten rozdiel by si zarábal. Jedine tak môžeš dlhšie spať ale aj tak vždy do roboty/školy nastupujše na rovnakú hodinu.eee: Lebo ak 10minút čakáš v zime na napríklad L90 a potom vidíš ako okolo teba preletí L90 Služobná jazda, tak ma to naštve.
A čo ma štve najviac je,že na špičky sa vypravujú Ik435 a na celodenné Ik280 s razantne vyššou spotrebou a nekulúrnym prostredím. Špecialista je na to 4.DTP. Mňa ako cestujúceho nezujímajú ich služby, ja sa chcem voziť na úrovni a ak pritom ešte aj ušetria na PH tak nie je o čom.
Ked tam cesta nebude, tak tam nebude moct chodit
Darro