Reakcia na: Ike #35091:
Ty ako študent žiadne nehorázne prachy neplatíš. Opakujem. Ak sa niekto zmestí jazdením s autom po tomto meste do 6000 alebo aj 7200 ročne a pritom každé pracovné ráno cestuje do práce/školy, tak mu dám neviem čo.Ceny vôbec nie je vysoká. Len kvalita je nízka.
Ked tam cesta nebude, tak tam nebude moct chodit
Darro