Reply on: Andy #35130:
hej? odkial mas to info? ?
Inak problem je v tom, ze na stanicu ich chodi vela najma vo stvrtok a piatok... Takze presmerovanie 31/39 by to neriesilo, skor by bola riesenim nejaka posilova linka, napriklad take nieco ako 131, len opacnym smerom..
A TamBusy su niekde medzi tym...:)
David