Reply on: kikus.Ka #35133:
Cita si to tu dost ludi, ktori mozu zabezpecit strhnutie premii vodicom, neboj. Ale za meskanie sa chvalabohu premie nestrhavaju, pretoze meskanie vodici neovplyvnia. Skus sa ty posadit za volant, a predierat sa neustalymi bratislavskymi zapchami s autobusom, uvidime ako by si stihala chodit nacas
To, ze autobus meska, bohuzial na 99% nie je vina jeho vodica, ale toho, ze je blokovany a zdrziavany milionmi auticiek, ktore sa tlacia v tych istych zapchach, ako ten chudak vodic autobusu. Tak prosim, klud
aNTI
88MP: 4100, 4089