Posloucham vysilacku na CB 9. a 10. kanal. Zacina to byt zajimave.
Neda se solit, protoze v tech kolonach neni kam. To rozjezdene zacina namrzat, napriklad na Gagarinove.
Doufam ze nezacnou PROBIJET TROLEJBUSY, jako v Brne, kde se kazdy rok zrani 1 - 2 cestujici / respektive dostanou ranu proudem
Neda se solit, protoze v tech kolonach neni kam. To rozjezdene zacina namrzat, napriklad na Gagarinove.
Doufam ze nezacnou PROBIJET TROLEJBUSY, jako v Brne, kde se kazdy rok zrani 1 - 2 cestujici / respektive dostanou ranu proudem
Andy
- okolo 6:10 stal pri Kooperative odstaveny 6261 na linke 201.
- od 6:20 do 6:30 stali trolejbusy na Magurskej kvôli oprave výhybky
- asi od siedmej bola súvislá zápcha na Pražskej kvôli autám idúcim na Kramáre
- v Dúbravke zápchy všade, hlavne kvôli autobusom a kamiónov, ktoré aj na rovine mali problémy
- Najviac snehu je pri NOÚ a v Dúbravke...
- okolo osmej asi stáli pri konečnej v KV električky smerom do Dúbravky, bolo tam dosť vozov a dispečer.