Takze pridam aj ja postrehy:
22/5. mi prisla presne nacas (6:50). Do Dubravky sme vsak meskali 8min kvoli debilovi na Oktavke s letnymi gumami. Ked sme ho predbiehali pri hasicoch patricne sme ho aj vytrubili. ? Ked som prisiel do Dubravky stala tam uz len 5/12. a 5/1. (5/13. nikde) pri OD Saratov (7:09) som sa skoro nenatrepal do voza. Ked sme prisli na Damborskeho o 7:21 na zastavke bolo pocut iba strasny smiech ludi. Nikto sa nedostal.
Vodicka zapasila s vyhybkou pri Tuneli hodnu chvilu no a na Vazke som vystupil presne 8:05, cize s meskanim 26min. 5/1. co isla za nami prisla na Vazku s meskanim 15min. kedze prisla hned po nas.
22/5. mi prisla presne nacas (6:50). Do Dubravky sme vsak meskali 8min kvoli debilovi na Oktavke s letnymi gumami. Ked sme ho predbiehali pri hasicoch patricne sme ho aj vytrubili. ? Ked som prisiel do Dubravky stala tam uz len 5/12. a 5/1. (5/13. nikde) pri OD Saratov (7:09) som sa skoro nenatrepal do voza. Ked sme prisli na Damborskeho o 7:21 na zastavke bolo pocut iba strasny smiech ludi. Nikto sa nedostal.
Vodicka zapasila s vyhybkou pri Tuneli hodnu chvilu no a na Vazke som vystupil presne 8:05, cize s meskanim 26min. 5/1. co isla za nami prisla na Vazku s meskanim 15min. kedze prisla hned po nas.
Andy
- okolo 6:10 stal pri Kooperative odstaveny 6261 na linke 201.
- od 6:20 do 6:30 stali trolejbusy na Magurskej kvôli oprave výhybky
- asi od siedmej bola súvislá zápcha na Pražskej kvôli autám idúcim na Kramáre
- v Dúbravke zápchy všade, hlavne kvôli autobusom a kamiónov, ktoré aj na rovine mali problémy
- Najviac snehu je pri NOÚ a v Dúbravke...
- okolo osmej asi stáli pri konečnej v KV električky smerom do Dúbravky, bolo tam dosť vozov a dispečer.