Reakcia na: aaa #34606:
Veď v pohode, mal som taký pocit, že tam robíš. Tak to vyznelo, ale vravím mohla to byť a zrejme bola čistá náhoda. Bodaj by všetky pripomienky, ktoré máme boli všetky zrealizované a ako čistá náhoda.
?
matoa
Vcera vecer sa volaco dialo na t-busoch.18.30 som videl 204/1. 6256 sluzobna jazda ist pri mamute smerom hore, a cca 20.30 isla tadial naspat 6302 s tabulou 203, pricom 6302 bola predtym videna na 205/5., na ktoru sa asi vracala...
inak 6292 skoro kazdy den 205/6.,asi je tam zadelena,to by bolo dobre, 6279 bola zase cely tyzden na 206: v po tusim/2., ut /3, st /4, vcera /5.Som zvedavy ci je tam aj dnes..zeby /6?:-)
3515 si po zruseni X50 stale hlada nove hniezdo: vcera 51/2, predtym 41/1...ale flexipozicka na konecnej neplati.