Zaujala me tato fotka trolejbusu na lince X17
http://imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&typ=skoda_14tr&no=70&id=27302aeef2f021f2f5f2f634
ma tam konecou Jancova. Kde tam bylo to obratisko? ?
http://imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&typ=skoda_14tr&no=70&id=27302aeef2f021f2f5f2f634
ma tam konecou Jancova. Kde tam bylo to obratisko? ?
matoa
Vcera vecer sa volaco dialo na t-busoch.18.30 som videl 204/1. 6256 sluzobna jazda ist pri mamute smerom hore, a cca 20.30 isla tadial naspat 6302 s tabulou 203, pricom 6302 bola predtym videna na 205/5., na ktoru sa asi vracala...
inak 6292 skoro kazdy den 205/6.,asi je tam zadelena,to by bolo dobre, 6279 bola zase cely tyzden na 206: v po tusim/2., ut /3, st /4, vcera /5.Som zvedavy ci je tam aj dnes..zeby /6?:-)
3515 si po zruseni X50 stale hlada nove hniezdo: vcera 51/2, predtym 41/1...ale flexipozicka na konecnej neplati.