Reply on: aaa #34606:
Veď v pohode, mal som taký pocit, že tam robíš. Tak to vyznelo, ale vravím mohla to byť a zrejme bola čistá náhoda. Bodaj by všetky pripomienky, ktoré máme boli všetky zrealizované a ako čistá náhoda.
?
Foxtrot F14