Reply on: Foxtrot F14 #34594:
hehe.. niekto tu je z leteckeho fachu.
Len blbe, ze toto je web o MHD a ne o vojenskom letectve..
Takze asi Ti tu malokto bude rozumiet.Over.
Len blbe, ze toto je web o MHD a ne o vojenskom letectve..
Takze asi Ti tu malokto bude rozumiet.
Ved chod niekedy omrknut
Zdenko