Zaujímalo by ma, ako je to s tym "platenim" busov. Ak je 24-ka platena Volkswagenom, preco nie su (alebo su??) 71, 74, 77 a 97 platene Slovnaftom, 203-ka JOJkou atd. Kto povie, ze "toto je este sluzba obcanom a toto je uz platene zo strany firiem?
Ved chod niekedy omrknut
Pisal sa zaciatok roka 1993
a ja zas neznasam ked sa svieti na plne gule a nevidim nic von (ako mam potom vediet kde som ?
)
Aj SPZ to dostalo 
Stara Dubravka je na debatu, pokial to tam obyvatelom nechyba, nie je problem 
NIL
Ale ja som sa vodica toho trolejbusu (pri zastaveni na zastavke)
aj opytal, ci sa neda zasvietit viac.
A povedal ze nie. (Aj ked, mozno ma moc dobre nepocul, lebo hoci mi otvoril dvere do kabiny, mal dost hlasno pustene radio.)
A ako to je? Mal by svietit na stupni cislo 1, na dvojke, alebo ako mu to vyhovuje?
Ja chapem, ze su ludia (aj vodici), ktorym silne svetlo vadi;
viem, ze pre vodicov auta(trolejbusu) je to rusivy element, ked sa on musi pozerat do tmy, a okolo neho sa svieti,
ale v pritmi sa moc dobre citat neda. (vonku uz bola uplna tma)