Zo vcera:
- ZV 1016 po 7. h. na linke 21 smer z DNV ☺
- 1001 pocas dna vypadol na linke 20 (22/6) - mozno mal nehodu s osobnym autom na Saratovskej (pri zastavke v OD Sartov v smere k Tescu), neskor ho nahradil ZV 1016
- v rannej spicke stala premavka autobusov liniek 51, 59 a 75 pre dopravnu nehodu pri Figare
- dalsie nehody mali autobusy s autami napr. uz spominana Sartovska, na Bajkalskej ci Sancovej
Dnes:
- o 6.30 h. mal nehodu s osobnym autom aj trolejbus na linke 201 na krizovatke ulic Gagarinova-Popradska
- pred 8. h. mali na Astronomickej nehodu autobusy (97-1815 drcla zozadu do 78-2820)
(V)
- ZV 2825 od zaciatku premavky (od 5.04 h.) na linke 83/7, neskor ho nahradil 2818
- k PV 1032 iba doplnim, ze ho neskor nahradil ZV 3604 a potom sa vratil
Vyprava:
26: 1514
35: 3515, S 3508
83: 2819, 2800, 2814, 2630, 2629, 2813, 2818, 2826, S N 2816, 2829, 2400, 2940, 2810
? M: ZV 2825/7
504: 1814
Prispeli: Ike a frenky
- ZV 1016 po 7. h. na linke 21 smer z DNV ☺
- 1001 pocas dna vypadol na linke 20 (22/6) - mozno mal nehodu s osobnym autom na Saratovskej (pri zastavke v OD Sartov v smere k Tescu), neskor ho nahradil ZV 1016
- v rannej spicke stala premavka autobusov liniek 51, 59 a 75 pre dopravnu nehodu pri Figare
- dalsie nehody mali autobusy s autami napr. uz spominana Sartovska, na Bajkalskej ci Sancovej
Dnes:
- o 6.30 h. mal nehodu s osobnym autom aj trolejbus na linke 201 na krizovatke ulic Gagarinova-Popradska
- pred 8. h. mali na Astronomickej nehodu autobusy (97-1815 drcla zozadu do 78-2820)
(V)
- ZV 2825 od zaciatku premavky (od 5.04 h.) na linke 83/7, neskor ho nahradil 2818
- k PV 1032 iba doplnim, ze ho neskor nahradil ZV 3604 a potom sa vratil
Vyprava:
26: 1514
35: 3515, S 3508
83: 2819, 2800, 2814, 2630, 2629, 2813, 2818, 2826, S N 2816, 2829, 2400, 2940, 2810
? M: ZV 2825/7
504: 1814
Prispeli: Ike a frenky
Ved chod niekedy omrknut
)
NIL
Ale ja som sa vodica toho trolejbusu (pri zastaveni na zastavke)
aj opytal, ci sa neda zasvietit viac.
A povedal ze nie. (Aj ked, mozno ma moc dobre nepocul, lebo hoci mi otvoril dvere do kabiny, mal dost hlasno pustene radio.)
A ako to je? Mal by svietit na stupni cislo 1, na dvojke, alebo ako mu to vyhovuje?
Ja chapem, ze su ludia (aj vodici), ktorym silne svetlo vadi;
viem, ze pre vodicov auta(trolejbusu) je to rusivy element, ked sa on musi pozerat do tmy, a okolo neho sa svieti,
ale v pritmi sa moc dobre citat neda. (vonku uz bola uplna tma)