Reply on: Dolar #34583:
203kou do JOJky nikto necestuje, kdezto 24kou necestuje takmer nikto iny ako zamestnanci VW.
Ved chod niekedy omrknut
Pisal sa zaciatok roka 1993
a ja zas neznasam ked sa svieti na plne gule a nevidim nic von (ako mam potom vediet kde som ?
)
Aj SPZ to dostalo 
Stara Dubravka je na debatu, pokial to tam obyvatelom nechyba, nie je problem 
NIL
Mozem sa Vas prosim opytat, ako je to s vnutornym osvetlenim v trolejbusoch v Bratislave?
Zda sa mi, ze v niektorych je v noci celkom dobre vidno, a v niektorych sa pri tych "svieckach" neda citat - a vraj sa to neda lepsie zasvietit - je to naozaj tak?
(Podla mna sa neda citat konkretne v trolejbuse 6632;teda zapamatal som si 6672,ale taky nie je