Reply on: frenky #34562:
Hej videl som ho o tretej pod stanicou ako fachci do vozovne.
a ja zas neznasam ked sa svieti na plne gule a nevidim nic von (ako mam potom vediet kde som ?
)
Aj SPZ to dostalo 
Stara Dubravka je na debatu, pokial to tam obyvatelom nechyba, nie je problem 
Vrtacik