Reply on: BMko #34552:
ako sa bude riesit hlasenie zastavok v 1. serii T6?
Od babeny viem, ze kratko po tom co som ho fotil, tak mu skapal motor na Dvoroch a uz nesiel nastartovat
Nakoniec sa to vodicovi predsa len podarilo a slo sa dalej.
x
Darro: nechcem sa nikoho zastavat, ale jednak na linke 82 bol 1 (!) voz z Petrzalky, dvak sa pozri, ci to nie je efektivne, ak plynaky chodia tankovat z pristavu a nie z inych konecnych (vsetky su totiz dalej) a trak to by si bol radsej, aby krasnany vypravovali linku c. 88? ved to je este viac petrzalska linka ako 180... podla mna ked poviem, ze 1+1=2, tak to nie je spekulacia. pozri sa na mapu, kde je vozovna petrzalka, kde je vozovna trnavka a vypocitaj si vzdialenost z kupaliska. vyjazdy a dojazdy uz narobia pekne vela kilometrov, nemyslis? no co uz s vami, ked vas viac zaujima to, ze bolo "hrozne ukrivdene" trnavke (lebo asi by sa svet zrutil, keby niektori vodici z klbakov sadli cez vikend do kratasu) a nie to, ze sa kvoli tomu zlepsil interval na linke 29, tak to iba dokazuje to, ze vam vobec nezalezi na cestujucich, ale len na kamaratoch z vozovni.