Ahojte odbornici! ?
Mozem sa Vas prosim opytat, ako je to s vnutornym osvetlenim v trolejbusoch v Bratislave?
Zda sa mi, ze v niektorych je v noci celkom dobre vidno, a v niektorych sa pri tych "svieckach" neda citat - a vraj sa to neda lepsie zasvietit - je to naozaj tak?
(Podla mna sa neda citat konkretne v trolejbuse 6632;teda zapamatal som si 6672,ale taky nie je
Mozem sa Vas prosim opytat, ako je to s vnutornym osvetlenim v trolejbusoch v Bratislave?
Zda sa mi, ze v niektorych je v noci celkom dobre vidno, a v niektorych sa pri tych "svieckach" neda citat - a vraj sa to neda lepsie zasvietit - je to naozaj tak?
(Podla mna sa neda citat konkretne v trolejbuse 6632;teda zapamatal som si 6672,ale taky nie je
x
Darro: nechcem sa nikoho zastavat, ale jednak na linke 82 bol 1 (!) voz z Petrzalky, dvak sa pozri, ci to nie je efektivne, ak plynaky chodia tankovat z pristavu a nie z inych konecnych (vsetky su totiz dalej) a trak to by si bol radsej, aby krasnany vypravovali linku c. 88? ved to je este viac petrzalska linka ako 180... podla mna ked poviem, ze 1+1=2, tak to nie je spekulacia. pozri sa na mapu, kde je vozovna petrzalka, kde je vozovna trnavka a vypocitaj si vzdialenost z kupaliska. vyjazdy a dojazdy uz narobia pekne vela kilometrov, nemyslis? no co uz s vami, ked vas viac zaujima to, ze bolo "hrozne ukrivdene" trnavke (lebo asi by sa svet zrutil, keby niektori vodici z klbakov sadli cez vikend do kratasu) a nie to, ze sa kvoli tomu zlepsil interval na linke 29, tak to iba dokazuje to, ze vam vobec nezalezi na cestujucich, ale len na kamaratoch z vozovni.