Reply on: NIL #34569:
Myslim, ze vacsina ludi ma radsej vacsiu tmu, lebo aspon lepsie vidia von. A keby som aj chcel citat, tak zas nejak hrozne by mi to slabsie svetlo nevadilo. Citat sa da aj tak..
a ja zas neznasam ked sa svieti na plne gule a nevidim nic von (ako mam potom vediet kde som ?
)
Aj SPZ to dostalo 
Stara Dubravka je na debatu, pokial to tam obyvatelom nechyba, nie je problem 
TeBeCe