Vrtacik, Z:
Tak to vychadza na 59/6 alebo 19/13 alebo 59/4. Ale najskor to bude poradie 6, ak nie tam, tak potom na poradi 13. Pripustam este aj poradie 4.
Tak to vychadza na 59/6 alebo 19/13 alebo 59/4. Ale najskor to bude poradie 6, ak nie tam, tak potom na poradi 13. Pripustam este aj poradie 4.
x
a zbavenie sa sluzieb? co myslis, kolko sluzieb vzniklo na predlzenej 63ke? a u ktorej kolony to vzniklo? tak si zrataj 3-2 a dostanes strasny pocet sluzieb, o ktory nejaka vozovna prisla a kvoli ktoremu "museli" rozhadzat sluzby po vsetkych moznych aj nemoznych linkach
Re #34488 BE BE CE: a doteraz nemala 61 v sedle 20-minutovy interval? aspon sa preklada s 39nou, nie ako v spicke
vsetci stazovatelia na 61: na uvod musim povedat, ze predlzenie intervalu ja osobne neschvalujem. na druhej strane sa vsak musim spytat, preco ludia stoja v avione, chcu ist na bajkalsku a nenastupia do 63ky, ktora tam je rychlejsie? preco silou mocou cakaju na 61? a to iste aj opacnym smerom. kazdopadne castovanim autora tohto napadu nadavkami nic nevyriesite (iba vsetci zistime, co za hulvatov ste), ovela viac by pomohlo keby ste si nafotili plne busy a poslali to na dpb. mne to uz raz pomohlo, takze aj dnes som si co-to nafotil...