Reply on: Dolar #34583:
203kou do JOJky nikto necestuje, kdezto 24kou necestuje takmer nikto iny ako zamestnanci VW.
Ved chod niekedy omrknut
Pisal sa zaciatok roka 1993
Aj SPZ to dostalo 
Stara Dubravka je na debatu, pokial to tam obyvatelom nechyba, nie je problem 
si