Reply on: fobust #34586:
V špičke (a celý pracovný deň) chodia na 90 kĺbové vozidlá.
Ved chod niekedy omrknut
Pisal sa zaciatok roka 1993
a ja zas neznasam ked sa svieti na plne gule a nevidim nic von (ako mam potom vediet kde som ?
)
Vrtacik