Reply on: tr3mp #34588:
Aha. A interval sa nejako vyrazne menil?
Ved chod niekedy omrknut
Pisal sa zaciatok roka 1993
a ja zas neznasam ked sa svieti na plne gule a nevidim nic von (ako mam potom vediet kde som ?
)
fobust
Ja som myslel ze je smutne ako tie autobusy dopadli. To ci kratky voz na 90 staci neviem, ale cez vikend by to mohlo byt OK. Otazne je ako je to v spicke...