7935+7936 jazdi zlto-fialovo-tyrkysova.z dialky som vsak nevidel ci je to nova reklama alebo len strhnuta Kooperativa. dnes na linke c.9.
Darro: nechcem sa nikoho zastavat, ale jednak na linke 82 bol 1 (!) voz z Petrzalky, dvak sa pozri, ci to nie je efektivne, ak plynaky chodia tankovat z pristavu a nie z inych konecnych (vsetky su totiz dalej) a trak to by si bol radsej, aby krasnany vypravovali linku c. 88? ved to je este viac petrzalska linka ako 180... podla mna ked poviem, ze 1+1=2, tak to nie je spekulacia. pozri sa na mapu, kde je vozovna petrzalka, kde je vozovna trnavka a vypocitaj si vzdialenost z kupaliska. vyjazdy a dojazdy uz narobia pekne vela kilometrov, nemyslis? no co uz s vami, ked vas viac zaujima to, ze bolo "hrozne ukrivdene" trnavke (lebo asi by sa svet zrutil, keby niektori vodici z klbakov sadli cez vikend do kratasu) a nie to, ze sa kvoli tomu zlepsil interval na linke 29, tak to iba dokazuje to, ze vam vobec nezalezi na cestujucich, ale len na kamaratoch z vozovni.
Darro: nechcem sa nikoho zastavat, ale jednak na linke 82 bol 1 (!) voz z Petrzalky, dvak sa pozri, ci to nie je efektivne, ak plynaky chodia tankovat z pristavu a nie z inych konecnych (vsetky su totiz dalej) a trak to by si bol radsej, aby krasnany vypravovali linku c. 88? ved to je este viac petrzalska linka ako 180... podla mna ked poviem, ze 1+1=2, tak to nie je spekulacia. pozri sa na mapu, kde je vozovna petrzalka, kde je vozovna trnavka a vypocitaj si vzdialenost z kupaliska. vyjazdy a dojazdy uz narobia pekne vela kilometrov, nemyslis? no co uz s vami, ked vas viac zaujima to, ze bolo "hrozne ukrivdene" trnavke (lebo asi by sa svet zrutil, keby niektori vodici z klbakov sadli cez vikend do kratasu) a nie to, ze sa kvoli tomu zlepsil interval na linke 29, tak to iba dokazuje to, ze vam vobec nezalezi na cestujucich, ale len na kamaratoch z vozovni.
BMko