Reakcia na: d3k0 #34360:
To nie je také jednoznačné. Taký Prešov nedostáva v pomere k výkonom o nič vyššiu dotáciu, práve naopak, a stíha aj vozový park obnovovať.
Ked si pozries statistiky, tak pocet zamestnancov klesol z 6774 v roku 1989 na 3205 v roku 2000...
Ike
Vrtacik > ale kolko bolo liniek? a ake boli "plne"? ako sa o vozy staralo?