Reakcia na: Vrtacik #34355:
heh, ver mi, ze on si pracu najde... "stvorpercentnych" beru vsade. Maju z toho volake provizie, ci co. ?


Len zial, uz mam dost skusenosti, ze ti, co len kritizuju toho vela kvalitneho neposlali... Lebo lahko sa hovori tomu, kto to aj sam neskusil...
?
Vrtacik
"Bohuzial, ak mas menej ako 18, tak si bud na 1000 000% isty, ze som starsi od teba, a moc sa nerozkrikuj a nenadavaj." - fajn, prave si s nerealnou (1000 000%) pravdepodobnostou dokazal, ze 14, alebo kolko mas ty mala b***a, je viac ako 17. Toto pred tebou este nikto nedokazal, tak si to vaz!!!
"Jaaa byt on tak uz si v ...." - heh, ak ty raz budes mojim sefom, tak ma mozes poslat hocikam, to ti rucim, lenze ako tak sledujem vyvoj na trhu prace, pocet volnych pracovnych miest je maly a nezamestnanost velka, tak neviem ci sa s psychickou poruchou niekde uplatnis na poste sefa. Prepac, viem ze niekedy je tazke pocut pravdu.
"Uz som prilozil, pssst, ale to je tajne" - Fakt? A aj sa to niekde prejavilo? Si si isty? A ak nahodou ano, tak si si isty ze to nebolo prvy a posledny krat?
No, Matrtecko, pekne si si to vyfarbil.. Mozes balit kufre. Nestojime o schizofrenickeho ****** co vie pisat len blbosti! Tak si chod radsej do izby ***** ******, aspon si spravis dobre a tu bude klud.
*PEACE AND RESPECT* ?