Reakcia na: Vrtacik #34133:
Ja zvláštne, že v Košických Solarisoch dokázali Poliaci dať nápisy správne. Možno to niečo hovorí a istej dávke arogancie či ignorancie.Je zvlástne, že slovák dokáže hovoriť po Česky za chvíľu ale Čech po Slovensky sa to nenaučí za celý život. Poznám jedinú výnimku a to Donutila.
Andy
http://www.dusky.sk/pics/frommail/untitled-2.jpg