Reply on: Prazak #34103:
To nie preto, že by sme mali trolejbus z nejakého českého mesta, ale preto, že v čase keď prišiel do Bratislavy (1992) sme ešte boli bratské národy a tak každý výrobok, ktorý prišiel na Slovensko z Čiech mal české texty. Či to bolo aj naopak neviem, keďže som v Čechách nežil. Ale napríklad aj staré Ikarusy(HU) majú na dverách české nápisy otvírejí se dovnitř či ako to tam je. Bolo to logické.
Andy
http://www.dusky.sk/pics/frommail/untitled-2.jpg