Ráno o cca 8.10 som videl ísť 7909+7910 z Vazovovej ako linka 8 na stanicu. Neviem, o čo išlo, ale na poradí zrejme nebola (minútu či dve po nej išla nejaká K2S ako 8/4).
)...
ale nie. No treba uznať že tender na nové autobusy je naozaj pravda len škoda že sú staršie skoro ako ja... Heh. Myslíš že mňa teší take niečo že ráno budem stat na zastávke a priletí taká diera na zastávku... veď v tom zmrznem ale to číslo 4955 je veľmi pekné asi si ten voz oblubim dúfam že bude dobrý.
Ámos Keynes