Reply on: frenky #34071:
A ešte niečo. Zatiaľ čo nám prídu polorozpadnuté vraky na 1. kolónu prídu generálkované Karosy, ktoré by mali mať už úplne nový motor (nie ten od LIAZu) a vydržia celú službu. Tak prečo by nám 1. kolóna mala poslať tie najhoršie Ik280 a nie tie najlepšie ak už teda neposielajú Ik435 ako by podľa mňa mali.
)...
Darro