Frenky: No to viš... My Petržalčania máme väčšie nároky ako vy tam za BA... Hehe ale nie. No treba uznať že tender na nové autobusy je naozaj pravda len škoda že sú staršie skoro ako ja... Heh. Myslíš že mňa teší take niečo že ráno budem stat na zastávke a priletí taká diera na zastávku... veď v tom zmrznem ale to číslo 4955 je veľmi pekné asi si ten voz oblubim dúfam že bude dobrý.
Ale uz ma to serie.
Najprv nam Petrzalka zoberie 1003 a 1210 (za tu by som vrazdil), potom nam zacnu rozkardat 280tky. Do paze, nech si zoberu 1901, 05, 06, 10 a aj Johnyho 1919, ale preco brali 1918?? A ak zoberu aj 1908, tak to bude rana pod pas. Lebo 1908 je velmi, velmi dobry voz...
A nam kto da kratase? Hmm? Vsak za chvilu bude Trnavka jazidt asi na furikoch. ?
2800 má práve nehodu pri HM Tesco Petržalka smer Antolska... modrá Felicia zabudla že autobus smerujúci zo Smolenickej odbáča do ľava a Felicia chcela ísť asi rovno hehe. Za autobusom stojí Felicia DOPRAVNÉ NEHODY.
(m)oralna zivotnost asi ano ? Aby to nedopadlo tak, ze si zase niekto urobi srandu a budeme pocut hlasku, ako kedysi v neviemktorej eline: PRISTI STANICE... ?
Minule sa tu pisalo, ze niektorym 15TrM nejde hlasenie zastavok. V poslednych dnoch to sledujem trochu pozornejsie a vsimol som si, ze vlastne ziadna z tych ktorymi som v poslednych dnoch isiel, nehlasila zastavky.. Co v DPB skoncila moralna zivotnost hlasicov?
tebece: No to ja som sa tlačil v Carrefoure... Hehe neodporúčam tam ísť ráno tam bolo cca. 4000 ľudí a bola zábava ked otvorili dvere... ale aj tak som nezohnal telefón.
Darro