Reply on: frenky #34071:
A ešte niečo. Zatiaľ čo nám prídu polorozpadnuté vraky na 1. kolónu prídu generálkované Karosy, ktoré by mali mať už úplne nový motor (nie ten od LIAZu) a vydržia celú službu. Tak prečo by nám 1. kolóna mala poslať tie najhoršie Ik280 a nie tie najlepšie ak už teda neposielajú Ik435 ako by podľa mňa mali.
)...
ale nie. No treba uznať že tender na nové autobusy je naozaj pravda len škoda že sú staršie skoro ako ja... Heh. Myslíš že mňa teší take niečo že ráno budem stat na zastávke a priletí taká diera na zastávku... veď v tom zmrznem ale to číslo 4955 je veľmi pekné asi si ten voz oblubim dúfam že bude dobrý.
Darro