Reply on: TeBeCe #34104:
No tu potvoru 4952 ani za boha ne a ne najst... mozno ma daaky problem... nedostatok ev.c.??? ? lebo na 4956 chyba stvorka takze teraz jazdi 956 hehe ? . mozno jej to pocas sluzby odpadlo alebo daaky dobry iMHDak chcel zistit byvale cislo hehehehehehe ? ? ? to by musel byt uz ozaj blazon... ?
. Vyzerá to tak že sa s tými staro novými ikacmi v Petržalke roztrhlo vrece. Už sa na ne teším
...
TeBeCe