Reakcia na: Darro #33891:
Tak ale vždy lepšie Agora ako nejaký napríklad 1919. (s tým chodievam často do školy, hrozný črep)
Ale je pravda, že väčšinu to nenapadne.
Je pravda, ze to iste mozu (zatial) robit aj cez web, akurat ze na rozdiel od wapu ich mozem zabanovat podla IP adresy...
Muchomravec