Mat3j: Šťastie alebo skôr nešťastie... hehe. Ja som rád že tu búdu nevidím.
Ale je pravda, že väčšinu to nenapadne.
Je pravda, ze to iste mozu (zatial) robit aj cez web, akurat ze na rozdiel od wapu ich mozem zabanovat podla IP adresy...
Muchomravec