Vrtacik: Súhlasím z Andym má pravdu, ten človek to sem aj tak hodí aj keby mu to malo trvať celý deň ale tu ide skôr o to že sem chodilo pár deti ako na pokec ani nevedeli o čo tu ide a kecali o xoxotinach a len ry(i)pali...
Dokonca niekedy ešte ráno idem na zastávku s hnevom.

Darro