Uz to funguje d3k0 je to dobre spravene mas tam odchody podla toho kolko je hodin a ked chces inak tak si napises o kolkej chces ukazat odchody a je to tam
je to fakt dobre. A dispecer bude teraz plny aktualnych informacii.
je to fakt dobre. A dispecer bude teraz plny aktualnych informacii.
Konecne bude Dispecer pravym dispecerom ;->
.
M: ZV 7785/2, ZV 7829/7, 7801-02/7
TeBeCe
1. to je uplne uzasne....kvoli tym pretekom uzavru nam. SNP pre elektricky, ale pre smradlave auta sa tam miesto este najde...ale u nas je MHD a tiez aj chodci vzdy na poslednom mieste, tak co sa cudujem, ze?
2. popoludni cca od 14.00 (mozno aj skor) do 15.05, cize minimalne hodinu (!!), nepremavali elektricky v useku nam.L.Stura -> Tunel(asi az PKO) , nakolko pri vyhybke bolo zle zaparkovane auto, kvoli ktoremu elektricky nemohli odbocit v smere k mostu snp...linka c. 4 jazdila asi cez obchodnu a tunel, a 12tky netusim ako chodili, lebo som ziadnu nevidel (a cez nam. snp jazdit nemohli). nahradnu dopravu X12 Tunel - Safko vykonavali dva busy 4839 a 1019....to je neuveritelne co je u nas mozne...