- 2515 vypadol pred 14. h. na linke 83/7, nahradil ho ZV 2302, potom dalsie kolo neislo nic a napokon 2301
- 2809 docasne vypadol na linke 83/4 pred 17. h., nahradil ho ZV 2302
83: 2811, 2204, 2938, 2809, 2810, 2514, 2515, 2814, N 2825, 2513
M: ZV 2302/ 4 a 7, 2301/7
- 2809 docasne vypadol na linke 83/4 pred 17. h., nahradil ho ZV 2302
83: 2811, 2204, 2938, 2809, 2810, 2514, 2515, 2814, N 2825, 2513
M: ZV 2302/ 4 a 7, 2301/7

M: ZV 7785/2, ZV 7829/7, 7801-02/7
TeBeCe
1. to je uplne uzasne....kvoli tym pretekom uzavru nam. SNP pre elektricky, ale pre smradlave auta sa tam miesto este najde...ale u nas je MHD a tiez aj chodci vzdy na poslednom mieste, tak co sa cudujem, ze?
2. popoludni cca od 14.00 (mozno aj skor) do 15.05, cize minimalne hodinu (!!), nepremavali elektricky v useku nam.L.Stura -> Tunel(asi az PKO) , nakolko pri vyhybke bolo zle zaparkovane auto, kvoli ktoremu elektricky nemohli odbocit v smere k mostu snp...linka c. 4 jazdila asi cez obchodnu a tunel, a 12tky netusim ako chodili, lebo som ziadnu nevidel (a cez nam. snp jazdit nemohli). nahradnu dopravu X12 Tunel - Safko vykonavali dva busy 4839 a 1019....to je neuveritelne co je u nas mozne...