Reakcia na: K2YU #32530:
He vieme čo bude budúce 7123 ? Re #32586 Andy: Aj ja som tam bol, mal som 6,5 roka, boli sme na Poštovej, sedel som otcovi na ramenách, štrngal klúčmi a pýtal sa otca čo ten dav kričí, lebo som im nerozumel a chcel som kričať s nimi. Vždy si na to spomeniem keď vidím film Kolja.
matoa
1/3 7751+7752 bola odtlacena po 17h do Juraku 11/7 7933+7934, islo asi o poruchu zberaca