Pražák: Je to tvrdá realita... aj ja som tomu nechcel veriť ale sám som sa dostal do takého úniku informácií a hneď bol z toho postih lebo si to daaky trupik prečítal na Olejkarskej.
asi nie, že? ? ?
teba ne
matoa
1/3 7751+7752 bola odtlacena po 17h do Juraku 11/7 7933+7934, islo asi o poruchu zberaca