Pražák: Je to tvrdá realita... aj ja som tomu nechcel veriť ale sám som sa dostal do takého úniku informácií a hneď bol z toho postih lebo si to daaky trupik prečítal na Olejkarskej.
asi nie, že? ? ?
teba ne
Ike
Alebo aj na jar, v BA bol sneh a pri Pegas Cluba zrazu ciara a uz tam rastla travicka, v dnv ani zmienky po snehu... ☺