Pražák: Je to tvrdá realita... aj ja som tomu nechcel veriť ale sám som sa dostal do takého úniku informácií a hneď bol z toho postih lebo si to daaky trupik prečítal na Olejkarskej.
asi nie, že? ? ?
teba ne
Kami
Uz je tam len bezna zapcha.