Ráno 2015 ako ZV na L96 a 3604 na L180 (neviem, či ako ZV, videl som ho zozadu).
Ike, Tomáš a Max: stotožňujem sa sa s Ámosom, prestaňte už rýpať do Mat3ja, napísal len zážitok, akých sa tu už popísalo mrte veľa!
Ike, Tomáš a Max: stotožňujem sa sa s Ámosom, prestaňte už rýpať do Mat3ja, napísal len zážitok, akých sa tu už popísalo mrte veľa!
Ámos Keynes
Nechcel som sa dať zatiahnuť do tejto priblblej vojny, ale už ma omrzelo stádovité útočenie na Mat3ja.
Jedine čo vám vadí, že 13 ročný chalan dokázal mystifikovať tak vierohodne, že som dokonca dostal novinku o príchode MANu. Ja som to zobral fajn, darí sa chlapcovi aj keď že sem píše nejaký fliačik som sa dozvedel až keď mi prišiel mail o MANe a preto som veril. (Ani neviem kto tú novinku pridal a je to jedno) Pár dní dozadu som sem nechodil, ale určite by Mat3j nachytal aj mňa.