Tatrovečka: Tragač... Vidím že to slovo sa ti veľmi páči.
Inak pre zvedavcov naša bývalá rišavá šoférka (Janka) z 4.DPA sa dala na fitness a je odfotena v časopise MUSCLE&FITNESS v rubrike do formy. Pozerám že odkiaľ tu ženu poznám... a tak som si prečítal jej list a ked som si prečítal že jazdila cez víkendy na kĺbovom autobuse MHD tak mi bolo jasné kto to už je. Už v DPB nepracuje a otvorila si Fitness v Rusovciach. Ak si neviete niektorý spomenúť koho myslím pozrite si to na stane 33 v ľavo dolu... určite si spomeniete. MYSLÍM ŽE VIAC ĽUDÍ Z DPB BY SI MOHLI ZOBRAŤ PRIKLAD Z TEJTO ŽENY.
Inak pre zvedavcov naša bývalá rišavá šoférka (Janka) z 4.DPA sa dala na fitness a je odfotena v časopise MUSCLE&FITNESS v rubrike do formy. Pozerám že odkiaľ tu ženu poznám... a tak som si prečítal jej list a ked som si prečítal že jazdila cez víkendy na kĺbovom autobuse MHD tak mi bolo jasné kto to už je. Už v DPB nepracuje a otvorila si Fitness v Rusovciach. Ak si neviete niektorý spomenúť koho myslím pozrite si to na stane 33 v ľavo dolu... určite si spomeniete. MYSLÍM ŽE VIAC ĽUDÍ Z DPB BY SI MOHLI ZOBRAŤ PRIKLAD Z TEJTO ŽENY.
Ámos Keynes
Nechcel som sa dať zatiahnuť do tejto priblblej vojny, ale už ma omrzelo stádovité útočenie na Mat3ja.
Jedine čo vám vadí, že 13 ročný chalan dokázal mystifikovať tak vierohodne, že som dokonca dostal novinku o príchode MANu. Ja som to zobral fajn, darí sa chlapcovi aj keď že sem píše nejaký fliačik som sa dozvedel až keď mi prišiel mail o MANe a preto som veril. (Ani neviem kto tú novinku pridal a je to jedno) Pár dní dozadu som sem nechodil, ale určite by Mat3j nachytal aj mňa.