Reply on: Ámos Keynes #32520:
Nekradne? To by si sa čudoval, u babky na dedine susedovi ukradli v krčme bicykel... Na druhý deň sa našiel na druhom konci dediny v jednom dvore ..

ospravedlnujem sa za OT. A aby som to napravil, tak predvčerom bola 2008 na L37 ako ZV. Dobre to vyzeralo.
Andy