Reply on: Mat3j #32512:
Prepac tak 13... ? Uz prestan pisat-moj prispevok neznamena nic-takze nereaguj nanho! Dnes som videl konecne poriadne 4089-nu, len skoda, ze tu reklamu nemohli capnut na nejaku hrcu, napr taku 4096, 4093, alebo aj zalozak 4098 by bodol, ale 4089 vsak je iba par rokov po generalke:-(
ospravedlnujem sa za OT. A aby som to napravil, tak predvčerom bola 2008 na L37 ako ZV. Dobre to vyzeralo. 
Ike