7056 sice z vonku moc poskodena nevyzera.Ma prevaleny bok na lavej strane pod prvym stlpikom.Prehnuta je aj vnutorna bocnica,az na sedadlo na lavom piesocniku.Co je ale horsie ma posunutu podlahu.

ospravedlnujem sa za OT. A aby som to napravil, tak predvčerom bola 2008 na L37 ako ZV. Dobre to vyzeralo.
Emo
Ike, Tomáš a Max: stotožňujem sa sa s Ámosom, prestaňte už rýpať do Mat3ja, napísal len zážitok, akých sa tu už popísalo mrte veľa!