Velka pochvala ridici 208ky, vuz 6261, ktery vcera vecer pri odjezdu z Ruzove doliny zastavil "babke", i kdyz uz byl rozjety asi 10 m za zastavkou. ☺

ospravedlnujem sa za OT. A aby som to napravil, tak predvčerom bola 2008 na L37 ako ZV. Dobre to vyzeralo.
Ámos Keynes