Hmm, dnesok priniesol zaujimave odhalenia... Ale co uz s vami
Ja dam aj nejaku dispecersku:
na 504 dnes bude velmo zaujimavy vozik s cislom 1817 ?
Ja dam aj nejaku dispecersku:
na 504 dnes bude velmo zaujimavy vozik s cislom 1817 ?
Zdenko
Re #32357 Mat3j: Pozri, nemam nic proti tebe, tiez ma ten MAN potesil, ale realita je ina, co uz, stalo sa, zivot ide dalej ? .