Reply on: Ike #32369:
Ten bohužial existuje.. Veď ho roky všetci poznáme

Aj tak si myslím, že ten konkrétny príspevok keby DPB čítalo, tak tomu neuverí len tak hneď.. Veď kto by takéto veci písal na plné ústa?
Zdenko
Re #32357 Mat3j: Pozri, nemam nic proti tebe, tiez ma ten MAN potesil, ale realita je ina, co uz, stalo sa, zivot ide dalej ? .