Reply on: Zdenko #32351:
To znie ako keby si otehotnel....

a ake tajomstvo ked je pod tym tvojim prispevkom matejov prispevok ktory si kazdy precita...

Aj tak si myslím, že ten konkrétny príspevok keby DPB čítalo, tak tomu neuverí len tak hneď.. Veď kto by takéto veci písal na plné ústa?
Emo
A už končím na tému Mat3j vs. Fliačik.